دوره‌های کارآموزی صادرات، گامی برای اشتغال در فرایندهای صادراتی - خرداد 99

۳ تیر ۱۳۹۹ساعت۱۶و۲۳دقیقه عمومی
بازدیدها: ۱۲۲ مرتبه

دوره‌های کارآموزی صادرات، گامی برای اشتغال در فرایندهای صادراتی


دوره کاراموزی شرکت مدریرت صادرات کویر نگیندوره کارآموزی شرکت مدیریت صادرات کویر نگین بین الملل

دوره کارآموزی شرکت مدیریت صادرات کویر نگین بین المللدوره کارآموزی شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین الملل


عرصه صادرات نیازمند کارشناسانی است که بتوانند با بازارشناسی و بازاریابی، شرایط صادرات محصولات با کیفیت تولید داخل را فراهم کنند تا اقتصاد کشور، پیشرفت رو به رشدی داشته باشد. بر این مبنا، شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین‌الملل با برگزاری دوره‌های «کارآموزی تربیت کارشناسان مدیریت صادرات» نخستین گام بلند برای دستیابی به هدف بزرگ «توسعه صادرات بر مبنای محصولات تولید داخل» را برداشته است.

این دوره‌های کارآموزی، با تاکید بر مفاهیم «مثلث کسب و کار صادراتی» برگزار می‌شود. بینش، دانش و ابزار، سه ضلع مثلث کسب و کار صادراتی هستند که به کارآموزان یادآور می‌شوند باید توجه ویژه‌ای به پتانسیل‌های موجود در داخل کشور داشته باشند.

این دوره‌های کارآموزی در 17 ساعت کارآموزی برگزار می‌شوند که سه سرفصل اصلی و سه سرفصل جانبی را دربر می‌گیرند. «تولید محصول صادراتی»، «بازاریابی صادراتی» و «قوانین و مقررات گمرکی برای صادرات کالا» از جمله سرفصل‌های اصلی این دوره کارآموزی به شمار می‌روند. «ارتباطات تجاری در صادرات»، «مکاتبات تجاری خارجی» و «مذاکره و زبان بدن» هم سه سرفصل جانبی این دوره‌های کارآموزی هستند که در مجموع، بهترین شرایط را برای شرکت‌کنندگان این دوره‌ها فراهم می‌آورند تا با مفاهیم صادراتی آشنا شوند.

نکته مهم در برپایی دوره‌های کارآموزی مدیریت صادرات این است که پس از پایان دوره، علاوه بر گواهینامه حضور بین‌المللی، شرایطی فراهم می‌آید که کارآموزان در فعالیت‌های مرتبط با امور صادراتی نیز سهیم شوند و در همین حوزه فعالیت خود را به عنوان یک شغل آغاز کنند. در واقع، می‌توان عنوان کرد که «اشتغال» تضمینی برای برپایی این دوره‌های کارآموزی است که با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین‌الملل محقق شده است.

علاقمندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره این دوره‌های کارآموزی می‌توانند با شماره واتساپ 09381641625 در ارتباط باشند.مثلث کسب و کار صادراتی