برگزاری موفقیت‌آمیز دومین دوره کارآموزی کارشناسان مدیریت صادرات

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت۱۳و۰۳دقیقه عمومی
بازدیدها: ۱۲۲ مرتبه

برگزاری موفقیت‌آمیز دومین دوره کارآموزی کارشناسان مدیریت صادرات


دومین دوره کارآموزی کارشناس مدیریت صادرات در شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین‌الملل با موفقیت برگزار شد و به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین‌الملل، این دوره‌های کارآموزی که بر اساس مفاهیم «مثلث کسب و کار صادراتی» شکل گرفته و برگزار می‌شود، از حضور اساتید برجسته فعال در حوزه تولید و مدیریت صادرات بهره‌ می‌برد و شرایطی را فراهم آورده که شرکت‌کنندگان در آن، ضمن آشنایی با فرایندهای صادراتی، در این حوزه مشغول به کار شوند.

از جمله اهداف مهم در برگزاری این دوره‌های کارآموزی، آموزش شاخصه‌های محصول صادراتی، بازاریابی و تحلیل بازار هدف صادراتی، الزامات و مستندات قانونی در صادرات و چگونگی استفاده از زبان بدن و فنون مذاکرات خارجی است که سبب می‌شود کارآموزان در کنار فراگیری مباحث علمی، با تجربیات عملی اساتید و مدرسان دوره نیز آشنا شوند.

قرار دادن علم و عمل در کنار هم، از اصلی‌ترین اهداف برگزاری دوره‌های کارآموزی کارشناس مدیریت صادرات بوده است که البته با استقبال علاقمندان حوزه تجارت خارجی نیز روبرو شده است.

نکته مهم در برپایی این دوره‌ها، ایجاد فرصت‌های شغلی برای شرکت‌کنندگان است؛ به این صورت که حاضران در دوره کارآموزی مدیریت صادرات، می‌توانند پس از پایان دوره در پروژه‌های پیش‌بینی شده در حوزه صادرات حضور یابند و با راهنمایی کارشناسان حوزه صادراتی شرکت کویرنگین بین‌الملل، فرایندهای صادراتی را انجام دهند و تجربیات بیشتری کسب کنند.

این دوره‌های آموزشی روزهای فرد برگزار می‌شود و علاقمندان به حضور در آنها می‌توانند با شماره تلفن‌های 09381641625 و 03137773900 تماس بگیرند.

دوره دوم کارآموزیدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدروه دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره د.م کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کارآموزی مدیریت صادراتدوره دوم کاراموزی مدیریت صادراتدوره دوم کاراموزی مدیریت صادراتدوره دوم کاراموزی مدیریت صادراتبرگزاری موفقیت‌آمیز دومین دوره کارآموزی کارشناسان مدیریت صادرات | دوره مدیریت صادرات اصفهان