دوره‌ هشتم کارآموزی مدیریت صادرات در مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار

۲۶ بهمن ۱۳۹۹ساعت۱۰و۱۷دقیقه عمومی
بازدیدها: ۸ مرتبه

دوره‌ هشتم کارآموزی مدیریت صادرات در مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار


دوره هشتم از مجموعه دوره‌های کارآموزی مدیریت صادرات در مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار برگزار شد.
این دوره‌های کارآموزی که به منظور پرورش و تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه صادرات پیش‌بینی و اجرا شده‌اند، شرایطی را فراهم می‌آورند که شرکت‌کنندگان آنها پس از سپری کردن دوره کارآموزی، به عنوان کارشناسان حوزه صادرات مشغول کار شوند.

شرکت‌کنندگان در این دوره‌های کارآموزی، می‌آموزند که یک کالای صادراتی باید چه استانداردهایی داشته باشد و چگونه می‌توان برای بازاریابی آن در کشورهای هدف، اقدام کرد. همچنین قوانین و مقررات گمرکی، ارتباطات تجاری، مکاتبات تجاری انگلیسی و اصول و فنون مذاکره نیز از دیگر سرفصل‌هایی هستند که توسط اساتید مجرب این دوره‌ها ارائه می‌شوند.
مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار وابسته به شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین‌الملل است و تلاش می‌کند دانش و بینش صادراتی را در میان علاقمندان به فعالیت‌های اقتصادی ارتقا بخشد.

شما هم اگر علاقمند به فعالیت به عنوان کارشناس صادرات و حضور در این دوره‌های کارآموزی هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام عدد 1 را به شماره واتس آپ 09381641625 ارسال نمایید. با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره‌ هشتم کارآموزی مدیریت صادرات در مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیداردوره‌ هشتم کارآموزی مدیریت صادرات در مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار

 کارآموزی مدیریت صادرات | مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار