ارزیابی توان صادراتی (ارزیابی آمادگی صادرات)

ارزیابی آمادگی صادراتی


بازارهای جهانی، دروازه‌های خود را به روی جریان آزاد کالاها و خدمات، سرمایه‌گذاری و دیگر فعالیت‌های اقتصادی گشوده‌اند و موانعی که در گذشته بر سر راه تجارت در سطح جهانی موجود بوده برداشته شده و گسترش وسایل ارتباطی تأثیر عامل زمان و مسافت را در مبادلات تجاری کاهش داده است. تحولات گسترده در حوزه‌های مختلف ماهیت فعالیت اقتصادی را به نحو چشمگیری تغییر داده و بازار در شرایطی است که کاملاً مستعد انجام هرگونه فعالیت تجاری بوده است. با این حال بهره‌ برداری از این فضای آماده برای تجارت بین‌المللی نیازمند توسعه توانمندی‌های صادرکنندگان است.

یکی از مهم‌ترین اقدامات در این زمینه سنجش میزان آمادگی شرکت ها برای ورود موثر به بازار های جهانی است.

شرکت مدیریت صادرات کویرنگین بین الملل با استفاده از مدل ارزیابی آمادگی صادراتی (ERA) نسبت به ارزیابی استاندارد توان صادراتی مشتریان خود اقدام و آنان را در راه رسیدن به بازار صادراتی مطمئن یاری می نماید.

لازم به ذکراست ارایه نتایج قطعی و قابل استناد منوط به بررسی های کارشناسی اسناد و موارد تکمیلی می باشد که از طریق کارشناس مربوطه به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت دریافت فرم ارزیابی آمادگی صادرات روی لینک زیر کلیک کنید.ارزیابی توان صادراتی | ارزیابی آمادگی صادراتی |  (ERA) | ارزیابی آمادگی صادرات